VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Kováků 3280/5, Praha 5, Smíchov

Na hubnutí nebudete sami. Zkuste to s námi!

 

Udělejte první krok ještě dnes a nechte nám na sebe kontakt. Po odeslání rezervačního formuláře vás bude kontaktovat jedna z nutričních poradkyň, se kterou si domluvíte všechny podrobnosti vaší návštěvy a její přesný termín.

Návrh bez názvu (31).png
 

Jídelníček na míru

Doporučený jídelníček, který Vám na míru sestavíme, vychází ze vstupní bioimpedační analýzy a krátkého rozhovoru, ve kterém lépe pochopíme Vaše stravovací návyky. 
 

Oproti ostatním jídelníčkům na míru je ten náš:
 

 • Lehký  -  Překvapí vás kolik můžete bez starosti sníst jídla, aniž byste toho museli litovat. Stačí dodržovat  jednoduché kroky a konzumovat doporučené potraviny.
   

 • Pestrý  -  Budete od nás dostávat různé recepty a ochutnáte tak spoustu nových věcí. Uvidíte, jak velká je rozmanitost zdravých pokrmů.
   

 • Chutný  -  Rozlučku s grilem plánovat nemusíte, stravovat se správně jde i bez větších ústupků z vašeho běžného života, společně upravíme vaše oblíbené recepty tak, aby byly zdravé a nadále chutné.
   

 • Lze různě obměňovat  -  Jídelníček vám budeme upravovat tak, abyste se cítili co nejlépe. Nemusíte se bát, že by jsme vám zakazovali vaše oblíbené suroviny, naopak vám ukážeme jak z nich vyrobit vám prospěšný pokrm.
   

 • Je z běžně dostupných surovin  -  Nemusíte běhat do speciálních obchodů, hravě si poradíte v běžném supermarketu. 

A nejen to.

Je především velmi zdravý, protože obsahuje nízké množství nasycených tuků, zejména pak nezdravého cholesterolu. Tím příznivě působí na činnost srdce, cév a celého kardiovaskulárního systému. S doplněním o naše exkluzivní produkty na podporu hubnutí bude Vaše cesta k vysněné postavě naprostá hračka! 

13.png
15.png
 

Rezervační formulář

Po odeslání rezervačního formuláře vás bude kontaktovat jedna z nutričních poradkyň, se kterou si domluvíte všechny podrobnosti vaší návštěvy a její přesný termín.

Naši šikovní klienti

 
 
215-vyzivova-poradkyne-marcela-tomsova-p

Výživová poradkyně / Majitelka

Marcela Tomsová

71844295_2453369228255173_88252297109768

Absolventka VŠCHT - obor potravinářská biochemie a technologie výroby potravin

Výživová poradkyně / Majitelka

Martina Vierecklová

Specialistka na fytofarmacii a s tím spojené možnosti přirozené prevence a léčby chorob imunitního systému

NATURHOUSE - SMÍCHOV

Těšíme se na vaši návštěvu

Nehledejte výmluvy, hledejte řešení!

Najdete nás jen pár minut od stanice metra Anděl

Kováků 3280/5, Praha 5, Smíchov